Сумиобленерго оприлюднили графік відключення на неділю, 28 грудня
Енергосистема на межі — через дефіцит генерації в Конотопі та всій Сумській області вводять планові відключення, аби стабілізувати мережу.
Енергосистема на межі — через дефіцит генерації в Конотопі та всій Сумській області вводять планові відключення, аби стабілізувати мережу.
Енергосистема не витримує — через дефіцит генерації на Сумщині вводять обмеження, аби стабілізувати роботу мережі в місті.
Енергосистема під навантаженням — через дефіцит потужності місто змушене повернутися до обмежень, щоб стабілізувати роботу мережі та уникнути аварій.
Енергосистема під навантаженням — 25 грудня у Конотопі та районі вводять обмеження електроенергії, аби збалансувати мережу після пошкоджень.
24 грудня по всій Сумській області вводять графіки погодинних відключень через дефіцит в енергосистемі.
Графіки скасовано — Конотоп та Сумщина перейшло на аварійний режим знеструмлення через масовані удари по енергооб'єктах України.
В Конотопі діятиме графік погодинних відключень на 12 грудня
До 5100 грн за шум: Конотопців можуть оштрафувати за генератор, юрист пояснює, коли.
Ситуація в енергосистемі залишається складною: Жителів Конотопа та Сумщини чекають посилені обмеження.
21 листопада на Конотопщині відключатимуть до 4 черг світла.