На Сумщині запровадили  екстрені відключення через ранкову атаку

Сьогоднішній ранок почався з раптової темряви. На жаль, через обстріли інфраструктури енергетики змушені діяти миттєво, щоб врятувати систему від повного краху. Погодьтеся, сидіти без світла без попередження важко, але це єдиний спосіб уникнути масштабних аварій.

Як повідомляють фахівці Сумиобленерго, такі відключення запроваджуються за 3–15 хвилин одразу після ворожих ударів. Передбачити тривалість знеструмлення зараз неможливо, адже ситуація аварійна. Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб стабілізувати систему та повернути світло в оселі конотопців.

Будь ласка, вимкніть з розеток потужні прилади, щоб не пошкодити їх при відновленні напруги. Тримаймося, Конотоп, ми все подолаємо!

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається