На Сумщині та в Конотопі 21 листопада будуть застосовані графіки погодинних відключень (ГПВ), які триватимуть цілу добу. Найбільше черг – до чотирьох – вимикатимуть у денний час.
Про це повідомило Сумиобленерго, посилаючись на команду НЕК “Укренерго”, згідно з якою запроваджуються заходи обмеження споживання електроенергії по всій Сумській області.
Графіки діятимуть з півночі до півночі, з різною кількістю одночасно відключених черг. З 00:00 до 06:00 вимикатимуть 2,5 черги. Потім, з 06:00 до 08:00, обсяг зросте до 3,5 черги. Найбільше обмежень очікується з 08:00 до 20:00, коли одночасно знеструмлять 4 черги. Ввечері, з 20:00 до 24:00, відключення торкнуться 3 черг.
Попередні графіки відключення наступні:

Енергетики закликають усіх споживачів максимально ощадливо використовувати електроенергію, особливо у пікові години.
