Росіяни тікають із Сумського фронту та відводять війська після великих втрат

На півночі України окупанти почали згортати свої сили. За словами речника ДПСУ Андрія Демченка, кількість атак на Сумщині різко зменшилася.

Зокрема, у Хотінській та Юнаківській громадах, де раніше ворог намагався лізти вглиб, тепер майже тиша.

Причина проста: орки отримали гідний відсіч з боку наших бійців ЗСУ і тепер масово перекидають війська на південь.

Аналітики ISW підтверджують: росіяни стягують свої елітні підрозділи з Сумщини та Херсонщини до Донеччини, де Москва готується до чергової «битви осені».

Але є й хороші новини – ситуація на Сумському напрямку стабілізується. Командувач ДШВ Олег Апостол повідомив, що Сили оборони не просто стримують ворога, а й поступово просуваються вперед.

До контрнаступу ще далеко, але тенденція більш ніж оптимістична. Схоже, Сумщина стає для ворога непідйомним фронтом, тож вони змушені відступати.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається