На Конотопщині та по всій Сумській області засуджено трьох громадян України, які перейшли на бік ворога. Вирок суду максимально суворий. Їм призначили 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.
Про це повідомила Сумська обласна прокуратура. Усіх трьох осіб було визнано винними у вчиненні державної зради, за що відповідальність передбачена ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України. Вирок винесено заочно.
Серед засуджених: 56-річний луганчанин, який воював у “лнр” ще з 2019 року, та двоє чоловіків (кримчанин 46 років та луганчанин 45 років), які приєдналися до окупантів у 2024 році. Усі троє брали участь у бойових діях проти ЗСУ на Курщині.
Слідством УСБУ в Сумській області встановлено, що з серпня по жовтень 2024 року вони воювали проти наших захисників. Проте кар’єра зрадників швидко закінчилася. Вони були взяті в полон українськими військовими.
