Трьох українців, які воювали проти ЗСУ засудили до 15 років

На Конотопщині та по всій Сумській області засуджено трьох громадян України, які перейшли на бік ворога. Вирок суду максимально суворий. Їм призначили 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Про це повідомила Сумська обласна прокуратура. Усіх трьох осіб було визнано винними у вчиненні державної зради, за що відповідальність передбачена ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України. Вирок винесено заочно.

Серед засуджених: 56-річний луганчанин, який воював у “лнр” ще з 2019 року, та двоє чоловіків (кримчанин 46 років та луганчанин 45 років), які приєдналися до окупантів у 2024 році. Усі троє брали участь у бойових діях проти ЗСУ на Курщині.

Зараз читають

Слідством УСБУ в Сумській області встановлено, що з серпня по жовтень 2024 року вони воювали проти наших захисників. Проте кар’єра зрадників швидко закінчилася. Вони були взяті в полон українськими військовими.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається