У Конотопі побудують суперсучасний полігон для відходів

Конотопська громада запускає суперсучасний полігон сміття, який перетворить проблему відходів на прибуток, робочі місця та енергію для всіх 16 громад кластеру.

Тут сміття більше не буде проблемою – його сортуватимуть, перероблятимуть і навіть використовуватимуть для виробництва палива та електроенергії.

На першому етапі цього масштабного проекту – сортувальна лінія, компостування біовідходів, майданчики для великогабаритного сміття.

Зараз читають

На другому – сміттєпереробний завод, сонячні панелі, озеленення і навіть укриття. Біогаз із полігону перетворюватимуть на електроенергію, зменшивши викиди метану на 58% і даючи потужність понад 300 кВт.

Проект створить понад 120 робочих місць і щороку приноситиме громаді до 100 млн грн прибутку. Це не просто полігон – це реальна екологічна революція.

Конотоп доводить: сміття можна перетворити на бізнес, економіку, енергію, нові робочі місця та, загалом, сучасну інфраструктуру.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається