Січень на Сумщині виявився найтеплішим за останні 80 років

Січень 2025 року на Сумщині був по-справжньому теплим. За даними місцевих метеорологів, середня температура повітря склала 1-2 градуси тепла, що на 6-7 градусів вище звичайної норми.

Це стало першим подібним випадком за останні 80 років. Максимальна температура на початку місяця піднімалась до 8-9 градусів тепла, а мінімальна знижувалась до 6-8 градусів морозу.

Опадів було не так багато — всього 13-27 мм, це лише 35-60% від звичайної норми для січня. Сніг не затримувався, всього 1-2 см, а до кінця місяця і він розтанув.

Зараз читають

Грунт навіть не промерз. Вітер переважно був помірним, хоча інколи його сила досягала 15-17 м/с. Якщо вірити народному прогнозу, то після такого тепла можна очікувати на різке похолодання найближчим часом.

«Якщо в лютому тепло, то березень буде холодний», — кажуть люди. Тому наступний тиждень на Сумщині може принести не лише повернення до зимових температур, але й нові снігопади. Тож, варто підготуватися до змін у погоді.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається