Окупанти вдарили по Конотопу: під ударом інфраструктура та нежитлові будівлі 

Російські війська продовжують тероризувати місто, завдаючи ударів. Проте, за попередніми даними, обійшлося без нових жертв безпосередньо в громаді за останню добу.

Сумська ОВА підтвердила, що протягом останніх 24 годин Конотопський район знову опинився під щільним вогнем, причому ворог цілив саме по об’єктах, що не мають стосунку до військових. Окрім руйнувань у самому місті, під удар потрапили навколишні села, де пошкоджень зазнали приватні оселі та господарчі споруди, що суттєво ускладнює життя місцевих жителів.

Наразі екстрені служби та комунальники працюють над ліквідацією наслідків, оцінюючи масштаби збитків та можливість швидкого ремонту понівечених будівель. Ми закликаємо всіх мешканців громади не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, адже інтенсивність обстрілів залишається вкрай високою.

Зараз читають

Усі оперативні новини Конотопа сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається