Сьогодні, 17 лютого, електропостачання подаватимуть обмежено. Однак вперше за довгий час графіки відключень стали дещо лояльнішими. Деякі групи будуть зі світлом по 12 годин на добу.
За даними Сумиобленерго години відключення такі:

Зараз читають
Попри деяке покращення, електроенергію слід споживати ощадливо. Інші новини Конотопу сьогодні читайте на нашому сайті.
