Сумна новина надійшла з Кролевця. Ранок почався з трагедії – електропотяг «Шостка-Київ» збив 27-річного чоловіка, який переходив залізничні колії.
Все сталося близько шостої години ранку. На жаль, врятувати хлопця не вдалося, медики приїхали на місце і констатували смерть.
Поліція зараз розбирається в обставинах події, але вкотре нагадує: залізниця – це не місце для поспіху та неуважності.
Зараз читають
Переходити колії потрібно тільки там, де дозволено, і завжди бути максимально обережними.
Завжди пам’ятайте, що будь-який потяг не гальмує миттєво, для повної зупинки йому потрібен час. Тож не нехтуйте правилами, інакше наслідки можуть бути фатальними.

