З прикордонних районів Сумщини евакуювались ще 120 людей

Евакуація з прикордонних громад Сумщини триває. За останній тиждень понад 120 людей, серед яких 26 дітей, залишили свої домівки у прифронтових селах, рятуючись від щоденних обстрілів.

Такі дані наводять у прес-службі ОВА. Найбільше виїжджають з Глухівської, Середино-Будської, Великописарівської, Дружбівської, Есманьської та Білопільської громад.

Держава на цьому етапі не кидає людей напризволяще: допомагають не тільки транспортом, а й житлом, гуманітарною допомогою, навіть грошима.

Зараз читають

Підготовлені квартири, будинки, гуртожитки – усе для того, щоб ви могли почати спокійніше життя в більш безпечному місці. Є також евакуаційний вагон потягу Суми–Ужгород.

Якщо вам або вашим близьким потрібно виїхати, тоді телефонуйте 068 937 0000. Це реальна можливість вурятувати своє життя, свою родину.

Місцева влада наполегливо просить: не залишайтесь у зоні постійної небезпеки. І навіть якщо дуже хочеться додому – не поспішайте повертатися туди, де досі не стихають вибухи. Ваше життя важливіше за стіни рідного дому.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається