Починає курсувати безкоштовний евакуаційний потяг “Суми – Ужгород”

Для тих, хто через війну змушений залишати рідний дім у прикордонних районах Сумщини, держава запускає важливу ініціативу – щотижневий безкоштовний евакуаційний потяг до безпечнішого регіону.

Відтепер кожного тижня курсуватиме потяг № 45 “Суми – Ужгород”, і ним можуть скористатися всі, хто проживає у прикордонних громадах області.

Це чудовий шанс дістатися до спокійніших місць без зайвих витрат і турбот. Потяг має зупинки на всіх головних станціях – з Сум через Київ і аж до самого Закарпаття.

Зараз читають

Тобто дорога зручна й без метушні з пересадками, що буде особливо зручно для родин з дітьми. Найближчі дати виїзду такі: 30 червня, 8, 14, 22 та 28 липня.

Якщо ви плануєте їхати – записуйтеся у транзитному центрі або звертайтеся до соцзахисту у своїй громаді. Контактні номери для запису та уточнень:

  • 099 302 52 50
  • 068 937 0000
  • 097 705 6218

Розповідайте близьким, поширюйте цю інформацію серед знайомих – можливо, комусь поруч ця інформація зараз дуже потрібна.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається