Через наслідки сьогоднішньої та попередніх масованих російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти, ситуація в Об’єднаній енергосистемі України залишається складною. З метою стабілізації, 20 листопада у всіх регіонах України будуть застосовуватись заходи обмеження споживання електроенергії.
В Сумиобленерго нагадують, мешканцям Конотопа та Сумської області варто бути готовими до планових відключень.
Обмеження триватимуть протягом усієї доби. Час і обсяг застосування обмежень будуть такими:
ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ (ГПВ): з 00:00 до 23:59 – обсягом від 2,5 до 4 черг.
ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (ГОП): з 00:00 до 23:59 – для промислових споживачів.
Попередній графік відключення на 20 листопада такий:

«Укренерго» попереджає: час та обсяг застосування обмежень можуть змінитись. Слідкуйте за офіційною інформацією на ресурсах вашого обленерго (на Сумщині це «Сумиобленерго»).
