В Конотопі світла не буде до 16 годин на на добу: Сумиобленерго

Через наслідки сьогоднішньої та попередніх масованих російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти, ситуація в Об’єднаній енергосистемі України залишається складною. З метою стабілізації, 20 листопада у всіх регіонах України будуть застосовуватись заходи обмеження споживання електроенергії.

В Сумиобленерго нагадують, мешканцям Конотопа та Сумської області варто бути готовими до планових відключень.

Обмеження триватимуть протягом усієї доби. Час і обсяг застосування обмежень будуть такими:

Зараз читають

ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ (ГПВ): з 00:00 до 23:59 – обсягом від 2,5 до 4 черг.
ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (ГОП): з 00:00 до 23:59 – для промислових споживачів.

Попередній графік відключення на 20 листопада такий:

В Конотопі світла не буде до 16 годин на на добу: Сумиобленерго
«Укренерго» попереджає: час та обсяг застосування обмежень можуть змінитись. Слідкуйте за офіційною інформацією на ресурсах вашого обленерго (на Сумщині це «Сумиобленерго»).

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається