В “Укренерго” повідомило про застосування заходів обмеження споживання електроенергії завтра, 18 листопада. Ці графіки діятимуть у більшості регіонів, включно з Сумщиною. Це необхідний крок. Він потрібен для стабілізації енергосистеми після ракетних атак. Обмеження триватимуть цілу добу. Будьте готові до можливої відсутності світла.
“Укренерго” повідомляє, що графіки погодинних відключень (ГПВ) застосовуватимуться протягом всієї доби.
Обсяг ГПВ для населення може становити від 1,5 до 4 черг одночасно. Це залежить від дефіциту потужності в енергосистемі. Попередній графік відключення такий:

Також діятимуть цілодобові обмеження для промислових споживачів.
Врахуйте, час та обсяг застосування обмежень можуть змінюватись. Тому жителям Конотопа необхідно постійно моніторити актуальну інформацію. Перевіряйте графіки на офіційних сторінках вашого обленерго.
