На Сумщині попри обстріли стартувала осіння лісокультурна кампанія

На Сумщині почалась осіння лісокультурна кампанія, незважаючи на щоденну небезпеку та ворожі обстріли. Минулого тижня стартувала висадка дерев у лісах Сумської та Чернігівської областей.

Це роблять у рамках програми “Зелена країна”. Всі філії ДП “Ліси України” беруть участь у програмі. Цього сезону планують висадити 3 мільйони 100 тисяч сіянців на площі – 565 гектарів.

На Сумщині хочуть висадити 1 мільйон сіянців на 180 гектарах. Основна увага приділяється на хвойних деревах — 2,1 мільйона сіянців. Також висадять 1 мільйон листяних. Серед них є сосна, дуб, береза, модрина та вільха.

Зараз читають

Важливими є сіянці із закритою кореневою системою, адже вони майже завжди приживаються, кажуть лісівники. Цього року не менше 10% всіх сіянців будуть із закритою кореневою системою. Це допоможе їм витримати зміни клімату.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається