Це вже третій випадок отруєння грибами на Сумщині з початку року. Цього разу постраждала 64-річна жінка з Охтирки, яка, здавалося б, все зробила «правильно»: назбирала в лісі підберезників, вимочувала їх аж дві доби, посолила і в холодильник.
Через тиждень вирішила скуштувати. І вже того ж дня потрапила до лікарні з сильним отруєнням. Симптоми були важкі: нудота, блювота, пронос, запаморочення, слабкість.
Жінку госпіталізували в реанімацію. Діагноз – гостре отруєння грибами, стан тяжкий. Фахівці кажуть, що підберезники самі по собі не отруйні. Але є велика ймовірність, що до кошика потрапили якісь інші гриби.
Можливо, умовно-їстівні або й взагалі отруйні, які легко сплутати з безпечними, особливо в посушливу погоду або якщо вони старі. Тож пам’ятайте, як би це банально не звучало – не впевнені у грибі, не кладіть його в кошик.
Не збирайте нічого біля трас, заводів і залізничних колій. Уникайте молодих, старих, червивих грибів, а після збору все ретельно перебирайте. І головне – не зберігайте приготовані страви з грибами тижнями в холодильнику, вони псуються швидше, ніж здається.
