В Охтирці пенсіонерка отруїлась грибами: вона в реанімації
Це вже третій випадок отруєння грибами на Сумщині з початку року. Цього разу постраждала 64-річна жінка з Охтирки, яка, здавалося б, все зробила «правильно»: назбирала…
Це вже третій випадок отруєння грибами на Сумщині з початку року. Цього разу постраждала 64-річна жінка з Охтирки, яка, здавалося б, все зробила «правильно»: назбирала…