У Шосткинському ЦНАПі справді “кипить” робота. Люди приходять щодня, і спектр послуг потроху стає ширшим. Лише за тиждень тут прийняли 35 заяв на реєстрацію місця проживання та аж 137 — на зняття.
Ще 25 паспортів передали на вклеювання фото, а одна людина звернулась за компенсацією через пошкоджене майно.
Керівник ЦНАПу Андрій Нерода розповів про це на нещодавній робочій нараді. А мер Микола Нога нагадав, що розширення послуг має відбуватись постійно.
Зараз читають
І не колись там, а вже — щомісяця мають з’являтись нові можливості для людей. Бо чим більше можна вирішити в ЦНАПі, тим менше біганини й нервів. І це правильно.
