4 цивільних жителів Сумщини визволили з російського полону

Серед звільнених українців — мирні громадяни похилого віку від 61 до 85 років. Російські військові незаконно та насильно депортували їх із Сумської області у 2025 році, змусивши провести тривалий час у неволі.

За даними Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця, дії російської сторони є грубим і прямим порушенням Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни. Наразі всі врятовані літні люди вже перебувають у безпеці, отримують першочергову допомогу та готуються до довгоочікуваної зустрічі зі своїми родинами.

Українська сторона продовжує щоденну роботу над пошуком та поверненням усіх цивільних заручників, яких Росія системно й протиправно утримує. Визволеним землякам забезпечать повний комплекс медичної підтримки та реабілітації після пережитого.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається