Шестеро наших повернулися: Конотоп зустрічає визволених з полону

Шестеро наших захисників із Конотопа повернулися додому з російського полону. Це хлопці, які потрапили до рук ворога ще в лютому — травні 2022 року. Найстаршому з них тоді було 59, наймолодшому — 27.

Вони служили в різних частинах, на різних напрямках, але всі пройшли через справжнє пекло ув’язнення. Хтось пробув у полоні 10 місяців, хтось рік, а хтось — два. Після повернення кожен проходить реабілітацію.

Є спеціальні центри по всій Україні — там із хлопцями працюють медики, психологи, юристи. Якщо є серйозні проблеми зі здоров’ям — направляють на лікування за кордон.

Зараз читають

Це дуже важливо, бо війна триває не лише на фронті, а й усередині — з наслідками того, що бачили й пережили наші бійці. І ще хороша новина: у Конотопі діє програма підтримки наших воїнів і їхніх родин.

Тож кожен із визволених отримав по 50 тисяч гривень допомоги з міського бюджету. Це — не просто гроші, це знак вдячності. І хоча нічим не компенсуєш зламані тіла й душі, важливо, щоб кожен відчував: тут, вдома, його чекали й чекатимуть завжди.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається