У Конотопі сьогодні справжнє свято для містян — вода знову буде цілодобово! Мер Артем Семеніхін поділився хорошою новиною.
Фахівцям, за підтримки влади, вдалося швидко прокласти нову лінію електропостачання до однієї з головних каналізаційно-насосних станцій міста.
І все це зробили в рекордні терміни! Мер окремо подякував простим робітникам, які працювали у справжньому авралі, щоб у кранах знову була вода без перерв.
Зараз читають
Тож відсьогодні містяни можуть забути про обмеження — вода тектиме 24/7. Нагадаємо, що вперше про погодинний графік подачі води в Конотопі заговорили ще в липні.
