Мер Конотопа Артем Семеніхін повідомив у Facebook, що всі працівники критичних комунальних служб міста можуть бути мобілізовані до ЗСУ. Таке рішення, за його словами, прийняв голова Сумської ОВА Володимир Артюх.
Через це під загрозою опиниться вся комунальна інфраструктура міста – водоканал, теплопостачання та інші важливі служби.
За словами Семеніхіна, очільник області не тільки скасував бронювання для цих працівників, а й доручив кожному працівнику ТЦК закріпити співробітника СБУ, щоб проконтролювати мобілізацію.
Все це має статися за найближчі два дні – 28 та 29 листопада. Мер заявив, що неодноразово намагався достукатися до Артюха, якого назвав “радянським генералом”, щоб скасувати це рішення, але марно. Сумська ОВА поки ніяк не прокоментувала ситуацію.
