Конотоп переходить на погодинний графік подачі води – Семеніхін

У Конотопі вводять нові серйозні зміни: тепер воду вмикатимуть за графіком. Про це розповів міський голова Артем Семеніхін.

Починаючи відсьогодні у більшості мікрорайонів воду вимикатимуть щоденно. Скільки це триватиме – поки сказати складно.

Але, як запевнив мер, фахівці вже працюють над тим, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію. Без змін залишаються лише Житломасив і, можливо, район КВРЗ.

Зараз читають

Там воду, ймовірно, не відключатимуть. Тож запасаємось терпінням і пляшками з водою. Надіємося, що все вирішиться швидше, ніж очікуємо.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається