Окупанти активізували наступ на прикордоння Сумщини
Російські окупаційні війська змінили тактику та перейшли до активних наступальних дій у прикордонних районах Сумської області, намагаючись захопити нові території на сході регіону.
Російські окупаційні війська змінили тактику та перейшли до активних наступальних дій у прикордонних районах Сумської області, намагаючись захопити нові території на сході регіону.
У Конотопській громаді внаслідок чергової ворожої атаки зафіксовано влучання в об’єкт цивільної інфраструктури та нежитлові приміщення.
Підрозділ «DESTRUCTION TEAM» стримує та знищує окупантів, руйнуючи їхні ключові засоби зв'язку
Росіяни продовжують тероризувати прикордоння. За день вони випустили по Сумщині понад 130 снарядів, обстрілявши 11 громад. Найстрашніше – є загиблі та поранені серед мирного населення.…
Ввечері 19 грудня росіяни обстріляли селище Хотінь (Сумський район) балістичною ракетою. Це сталося десь о 16:30. Цю інформацію підтвердив голова громади Микола Торяник. За його…