Окупанти масово обстріляли Сумщину: є жертви

Росіяни продовжують тероризувати прикордоння. За день вони випустили по Сумщині понад 130 снарядів, обстрілявши 11 громад. Найстрашніше – є загиблі та поранені серед мирного населення.

Ударів зазнали Хотінська, Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Білопільська, Великописарівська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська, Свеська та Зноб-Новгородська громади.

І це тільки за один день. На Шосткинщині внаслідок вибуху FPV-дрона загинула цивільна людина. У Середино-Будській громаді місцевий житель узяв до рук ворожий безпілотник, після чого той здетонував.

Зараз читають

В результаті чоловік загинув на місці. У Хотінській громаді через обстріли поранено двох мирних мешканців.

Росіяни били по мирних селах усім, що мали: скидали бомби з дронів, запускали авіаційні ракети, накривали громади з артилерії, мінометів і реактивних систем залпового вогню.

На жаль, поки ця війна триває, Сумщина залишається під постійною загрозою. Люди там живуть у реальному пеклі, де кожен день – це нова боротьба за життя.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається