Росіяни продовжують тероризувати прикордоння. За день вони випустили по Сумщині понад 130 снарядів, обстрілявши 11 громад. Найстрашніше – є загиблі та поранені серед мирного населення.
Ударів зазнали Хотінська, Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Білопільська, Великописарівська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська, Свеська та Зноб-Новгородська громади.
І це тільки за один день. На Шосткинщині внаслідок вибуху FPV-дрона загинула цивільна людина. У Середино-Будській громаді місцевий житель узяв до рук ворожий безпілотник, після чого той здетонував.
В результаті чоловік загинув на місці. У Хотінській громаді через обстріли поранено двох мирних мешканців.
Росіяни били по мирних селах усім, що мали: скидали бомби з дронів, запускали авіаційні ракети, накривали громади з артилерії, мінометів і реактивних систем залпового вогню.
На жаль, поки ця війна триває, Сумщина залишається під постійною загрозою. Люди там живуть у реальному пеклі, де кожен день – це нова боротьба за життя.
