Росіяни обстріляли енергооб’єкти на Сумщині

Атака на енергетичні об’єкти Сумської області: зафіксовано новий удар російських окупантів.

Російські війська знову завдали удару по енергетичних об’єктах Сумської області. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міський голова Сум Олександр Лисенко, передає Конотоп 24.

За його словами, вчора ввечері ворог застосував безпілотники типу “Шахед” для проведення авіаційного удару, що призвело до значних пошкоджень енергетичної інфраструктури в регіоні.

Зараз читають

Наразі на місцях влучання ворожих дронів працюють аварійно-рятувальні служби. У зв’язку з масованими обстрілами на Сумщині виникли перебої з електропостачанням. Триває ліквідація наслідків російських обстрілів.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається