Неспокійна ніч була для мешканців Конотопського району. Цього разу рашисти запустили дві балістичні ракети та аж 12 шахедів по нашій громаді. Частину зброї вдалося збити завдяки силам ППО.
Але без наслідків, на жаль, не обійшлося: пошкоджені нежитлові приміщення. Про це повідомили в Конотопській РВА.
Також дісталося Новослобідській громаді — ворог обстріляв прикордоння з міномета калібру 120 мм. Пролунали три вибухи.
Зараз читають
На щастя, обійшлося без постраждалих і пошкоджень житла. Тримаємось, Сумщина. І ще раз дякуємо нашим силам ППО, що вчасно все знешкоджують і попереджують трагедії.
