В Охтирці висадили дерева в памʼять про полеглих Героїв

В Охтирці на Сумщині пройшов особливий день. Тут висадили дерева, які зростатимуть не просто як частинка міського пейзажу, а як живий спогад про наших полеглих захисників.

Акція “Посади дерево в пам’ять про героя” пройшла біля Алеї Пам’яті та на площі біля Державного Прапора України.

Проект реалізували завдяки нашим німецьким партнерам. Кожне деревце — це як символ життя, яке продовжується.

Зараз читають

Воно щороку буде рости, міцнішати, зеленіти — вже під мирним українським небом, яке вибороли наші Герої. Для нас, для дітей, для майбутнього.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається