В Охтирці на Сумщині пройшов особливий день. Тут висадили дерева, які зростатимуть не просто як частинка міського пейзажу, а як живий спогад про наших полеглих захисників.
Акція “Посади дерево в пам’ять про героя” пройшла біля Алеї Пам’яті та на площі біля Державного Прапора України.
Проект реалізували завдяки нашим німецьким партнерам. Кожне деревце — це як символ життя, яке продовжується.
Зараз читають
Воно щороку буде рости, міцнішати, зеленіти — вже під мирним українським небом, яке вибороли наші Герої. Для нас, для дітей, для майбутнього.
