Прикордонники показали, як ювелірно знищили окупантів на Сумщині

Українські прикордонники знову підтвердили свій статус. Вони працюють із хірургічною точністю. Бійці показали, як саме знищується ворог на Північно-Слобожанському та Курському напрямках.

Оператори 15-го мобільного загону “Сталевий Кордон” ефективно застосували ударні безпілотники. За минулу добу вони ліквідували щонайменше чотирьох російських окупантів. Одного ворога було поранено. Це дуже серйозний результат!

Завдяки злагодженій роботі наших БпЛА, ворог втратив п’ять своїх укриттів. Також прикордонникам вдалося знешкодити російський FPV-дрон, який готував засідку. Додаткові удари наносили розрахунки потужних безпілотників “Vampire”. Вони успішно відпрацювали по п’яти російських позиціях.

Зараз читають

ДПСУ регулярно публікує ці кадри, щоб усі бачили. Наші захисники контролюють кордон. Вони демонструють, що на Сумщині окупантів чекає лише вогонь.

 

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається