Цей день знову пройде в режимі тотальної економії. За вихідні ситуація не покращилася, а ворог не полишає атакувати енергосистему.
За даними Сумиобленерго діятимуть вже типові відключення світла:

Зараз читають
Водночас протягом дня 19 січня графіки можуть оновлювати. Енергетики просять не вмикати потужні електроприлади одразу після увімкнення світла, а зачекати хоч б 30 хвилин. Це допоможе уникнути аварій на підстанціях через різкий стрибок споживання. Інші актуальні новини Конотопу сьогодні доступні на нашому сайті.
