Більша частина Житломасиву в Конотопі залишилася без води

У місті Конотоп сталася аварійна ситуація на водопровідній мережі. Це неприємність. Через це водопостачання зараз перекрите у більшій частині району Житломасив.

Як повідомляє міський голова Конотопа Артем Семеніхін (першоджерело), порив виявили між будинками №4 та №12 по вулиці Будівельників. Ремонтні бригади КП ВУВКГ «Конотопський водоканал» вже розпочали роботу сьогодні зранку. Це підтвердження від найвищої посадової особи.

Фахівці роблять все можливе, щоб якнайшвидше ліквідувати аварію. Водоканал дякує мешканцям за розуміння та терпіння. Водопостачання буде відновлене одразу після завершення ремонту.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається