У Сумах до Дня матері мами-героїні отримали вітальні подарунки від влади

У Сумах привітали справжніх героїнь — жінок, які не просто дали життя, а виростили велике і гідне майбутнє для України. Напередодні Дня матері в Департаменті соцзахисту влаштували теплу зустріч із сум’янками, які мають почесне звання «Мати-героїня».

Це не просто формальність — це про силу, любов і самовіддачу. У дружній атмосфері матерів вітали заступник міського голови Станіслав Поляков і перша заступниця директора департаменту Світлана Маринченко.

До зустрічі долучилися й самі героїні. Жінки отримали не тільки квіти, подарунки й щирі слова вдячності від міської влади, а й фінансову допомогу.

Зараз читають

«Ваші сини й доньки — це майбутнє нашої країни. Завдяки вам ми сильні й незламні. Низький уклін за вашу любов, силу та патріотизм», — звернувся до жінок Станіслав Поляков.

Такі звання не просто даються. Щоб стати «Матір’ю-героїнею», потрібно не тільки народити щонайменше п’ятеро дітей, а й виростити їх у любові, забезпечити виховання, навчання й розвиток.

До речі, держава дякує не лише словами — жінкам із цим званням виплачується разова грошова нагорода. У 2025 році вона становить понад 30 тисяч гривень. Зараз у Сумській громаді таких матерів 118. І це не просто цифра — це 118 прикладів любові, сили та віри у майбутнє.

У Сумах до Дня матері мами-героїні отримали подарунки

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається