На Сумщині фіксують зростання захворюваності на ГРВІ серед дітей

На Сумщині, до якої належить і Конотоп, зберігається напружена ситуація із захворюваністю на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ).

Головний державний санітарний лікар області Ірина Купрієнко повідомила, що загальна кількість хворих залишається на передепідемічних рівнях. Протягом 49-го тижня було зареєстровано 3 453 випадки ГРВІ. Це майже стільки ж, як і тижнем раніше.

Фахівці відзначають тривожну тенденцію зростання захворюваності серед дітей. Кількість хворих дітей зросла на 68 осіб порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності серед дітей складає 1185 на 100 тис. населення.

Зараз читають

За тиждень до стаціонарів потрапив 141 пацієнт з ознаками ГРВІ.

Низька активність респіраторних вірусів зафіксована лише в кількох громадах, серед яких Кролевецька, Грунська, Кириківська, Комишанська, Роменська та Бездрицька.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається