В Конотопі 11 грудня відключать водопостачання

Мешканців Конотопа чекає непередбачений удар по комунальній інфраструктурі. Завтра, 11 грудня, більша частина міста залишиться без води. Причина — масштабне відключення електроенергії.

Конотопський “Водоканал” повідомив, що, за інформацією АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО», місто буде знеструмлене. Відключення необхідне для відновлювальних робіт на одному з об’єктів електромереж, який був пошкоджений унаслідок бойових дій.

Водопостачання буде повністю відсутнє у місті 11 грудня у період з 10:00 до 15:00. Це 5 годин без води.

Зараз читають

Місцеві служби закликають усіх мешканців Конотопа терміново зробити необхідні запаси питної та технічної води на цей період.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається