Мешканців Конотопа чекає непередбачений удар по комунальній інфраструктурі. Завтра, 11 грудня, більша частина міста залишиться без води. Причина — масштабне відключення електроенергії.
Конотопський “Водоканал” повідомив, що, за інформацією АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО», місто буде знеструмлене. Відключення необхідне для відновлювальних робіт на одному з об’єктів електромереж, який був пошкоджений унаслідок бойових дій.
Водопостачання буде повністю відсутнє у місті 11 грудня у період з 10:00 до 15:00. Це 5 годин без води.
Зараз читають
Місцеві служби закликають усіх мешканців Конотопа терміново зробити необхідні запаси питної та технічної води на цей період.
