У двох громадах Конотопського району оголосили карантин через спалах ГРВІ
На Конотопщині стрімко зростає кількість хворих на грип та вірусні інфекції, через що у Кролевецькій та Буринській громадах епідемічний поріг уже офіційно перевищено.
На Конотопщині стрімко зростає кількість хворих на грип та вірусні інфекції, через що у Кролевецькій та Буринській громадах епідемічний поріг уже офіційно перевищено.
На Сумщині на ГРВІ захворіло понад три тисячі людей. Хто в зоні ризику?