На Конотопщині скасували аварійні відключення світла

30 жовтня 2025 року, на Сумщині, включно з Конотопом, відновлено дію Графіків погодинних відключень (ГПВ). 

Про це повідомили в коанди НЕК “Укренерго”, аварійні відключення скасовані. Зміни введено через ситуацію в енергосистемі, і мешканцям слід перевірити свою чергу.

Рішення про запровадження ГПВ було прийнято оперативно. Воно свідчить про необхідність збалансувати енергосистему країни. Години без електроенергії позначені як “темні віконця”.

Зараз читають

ГПВ діятимуть протягом дня, охоплюючи три основні періоди. З 08:00 до 10:00 вимикатимуть 2 чергу. Далі, з 10:00 до 14:00, світло буде відсутнє у 1 черги. Насамкінець, з 14:00 до 19:00 знову знеструмлять 2 чергу.

“Єдина причина відключень — збройна агресія російської федерації проти України,” — наголошують енергетики.

Кожна черга має додатково враховувати +30 хвилин на початку та наприкінці відключення. Це час, необхідний для виконання технічних перемикань. Споживачів закликають ставитися до цього з розумінням.

Жителям Конотопа необхідно терміново дізнатися свою чергу, щоб планувати діяльність. Зробити це можна на сайті АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” (за особовим рахунком або адресою) чи в особистому кабінеті E-Svitlo. Під час відключень витягніть техніку з розеток. Коли світло з’являється, не вмикайте всі прилади одночасно.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається