Ворог атакував Сумщину: постраждали цивільні 

Сьогодні, 30 жовтня 2025, ворог завдав удару по цивільній інфраструктурі в Зарічному районі міста Суми, що викликало занепокоєння жителів Конотопа та області. Попередньо, є постраждалі серед цивільного населення, на місці події працюють усі екстрені служби.

За даними голови Сумської ОВА Олега Григорова, атака була спрямована на цивільну інфраструктуру. Удар прийшовся по Зарічному району обласного центру.

Наразі інформація є попередньою. Вже відомо, що внаслідок ворожої атаки є постраждалі. Усі наслідки удару з’ясовуються.

Зараз читають

На місці атаки оперативно розпочали роботу усі екстрені служби міста. Вони надають допомогу постраждалим. Також служби документують наслідки цього чергового військового злочину.

Раніше ми розповідали про ситуацію з енергосистемою на Сумщині.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається