У Шостці приймають заяви щодо пошкодженого житла: куди звертатись

Росіяни в черговий раз вдарили по Шостці: внаслідок атак постраждала інфраструктура і житло. Сьогодні вранці, 28 листопада, Шосткинську громаду обстріляли ракетами.

Удар прийшовся по інфраструктурі, на місці працюють екстрені служби, а масштаби пошкоджень поки з’ясовують.

У місті створили штаб, де мешканці зможуть подати заяви, якщо їхні будинки чи квартири постраждали.

Зараз читають

Якщо саме ви опинились в такій ситуації і потребуєте допомоги, звертайтеся до спорткомплексу на вул. Чернігівській, 20.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається