Росіяни в черговий раз вдарили по Шостці: внаслідок атак постраждала інфраструктура і житло. Сьогодні вранці, 28 листопада, Шосткинську громаду обстріляли ракетами.
Удар прийшовся по інфраструктурі, на місці працюють екстрені служби, а масштаби пошкоджень поки з’ясовують.
У місті створили штаб, де мешканці зможуть подати заяви, якщо їхні будинки чи квартири постраждали.
Зараз читають
Якщо саме ви опинились в такій ситуації і потребуєте допомоги, звертайтеся до спорткомплексу на вул. Чернігівській, 20.
