Окупанти з артилерії обстріляли громади Конотопщини

На прикордонні Конотопського району знову було неспокійно. Упродовж минулої доби ворог знову обстріляв громади нашого регіону з різної зброї — цього разу артилерією та мінометами.

По Новослобідській громаді “прилетіло” десять разів зі 122-мм гармат та сім разів зі 120-мм міномету. У Путивльській громаді — теж неспокійно: там також стріляли мінометом, знову сім вибухів.

На щастя, цього разу все обійшлося — без жертв, без поранень. Нагадаємо, що в ніч на 25 травня наша громада зазнала наймасованішої російської атаки з часів Другої світової війни.

Зараз читають

Росіяни пустили на Конотоп — аж 13 безпілотників типу “Шахед”, керовану авіаційну ракету і чотири (!) балістичні «Іскандери».

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається