Обстріли Сумщини збільшились в 4 рази: шокуюча статистика ОВА

Обстріли Сумщини стали вчетверо частішими, ніж минулого року. Володимир Артюх, голова обласної військової адміністрації (ОВА), повідомив про це в ефірі телемарафону.

Ворог не лише збільшив інтенсивність атак, а й почав застосовувати нові види озброєння.

“Цього року кількість обстрілів в чотири рази більша, ніж торік. Якщо раніше ми не стикалися з FPV-дронами, то зараз їх вже більше 130. Крім того, активно використовуються КАБи, “Шахеди” та інші безпілотники”, – зазначив Артюх.

Незважаючи на зростання атак, українські сили ППО продовжують ефективно виконувати свою роботу, захищаючи людей та об’єкти.

Зараз читають

За словами голови ОВА, дії наших захисників є прикладом професіоналізму, адже вони не дають ворогу досягти своїх цілей, зменшують шкоду для мирних жителів.

Цей безперервний захист робить все можливе, щоб зберегти життя і безпеку цивільного населення, навіть у таких складних умовах.

Ситуація в Сумській області не зупиняє наших героїв, а, навпаки, вони стають ще сильнішими, щоб відстояти нашу землю від ворога.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається