За публічного обвинувачення Сумської обласної прокуратури 59-річну сумчанку вироком суду засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Прокурор довів, що вона була завербована головним управлінням генштабу збройних сил росії для збору та передачі інформації оборонного характеру. Зловмисниця особисто приїжджала на місця можливих зосереджень українських військових, спостерігала за обстановкою та надсилала ворогу детальний опис об’єктів разом із точними координатами, а також намагалася підшукати спільників серед знайомих.
За матеріалами досудового розслідування СБУ, надану інформацію окупанти використовували для ударів по критичній інфраструктурі та військових об’єктах. Зокрема, саме за її геопозицією ворог завдав прицільних ударів по розташуванню одного з військових формувань у Сумах, після чого зрадницю оперативно затримали правоохоронці. Весь цей час вона перебувала під вартою, а тепер за скоєний злочин проведе наступні 15 років за ґратами.
