16 років за гратами за шпигунство на користь РФ отримав житель Сумщини

Зрадники вдавали рибалок, але замість риби “ловили” інформацію про українських військових на прикордонній території.

Як повідомили в Сумській обласній прокуратурі, 15 січня 2026 року Шосткинський міськрайонний суд визнав обох винними. Громадянин рф, який вже мав судимість за підтримку агресора, отримав максимальні 16 років, а його 60-річний спільник-українець найближче десятиліття проведе в тюрмі. Тепер замість «риболовлі» на прикордонні на зрадників чекають суворі тюремні будні без права на помилку.

Усі оперативні новини Конотопа сьогодніви знайдете у відповідному розділі нашого сайту. Спецслужби продовжують зачищати регіон від тих, хто за спинами захисників намагається допомогти ворогу.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається