З початку 2024 року на Сумщині свої відносини офіційно зареєстрували близько 3170 пар. Це показує, що навіть у ці важкі часи українці продовжують одружуватись і будувати своє майбутнє.
За словами Ірини Свистун, начальниці Східного міжрегіональне управління Мінюсту, працівники органів реєстрації актів цивільного стану продовжують фіксувати важливі моменти в житті людей, незважаючи на війну.
Деякі закохані, навпаки, лише зміцнили свої стосунки з початку повномасштабного вторгнення, тож не бояться брати відповідальність та створювати нові родини, покращувати демографічну ситуацію.
Як наголошують в Мінюсті, сьогодні можливість одружуватись існує завдяки нашим сміливим воїнам, які захищають країну від ворога вже майже три роки.