На Сумщині чоловік назбирав вдома цілий арсенал зброї

На Сумщині чоловік “законсервував” вдома справжній арсенал — тепер піде під суд. Житель одного із сіл області натрапив на боєприпаси і вирішив їх не здавати, а забрати додому.

У грудні 2024-го він їхав машиною і знайшов три металеві ящики. В них виявились патрони та гранати. Так чоловік прихопив весь арсенал додому. А в лютому 2025-го — історія повторилася.

Сумчанин натрапив на нову знахідку – кулеметну стрічку з патронами. І цього разу чоловік не став нікому казати про боєприпаси і забрав їх додому.

Зараз читають

Під час обшуку в нього вилучили понад 2600 патронів різного калібру, корпуси гранат із запалами. Справу передали до суду.

Йому інкримінують незаконне зберігання боєприпасів (ч.1 ст. 263 КК України). Важливе нагадування: якщо знаходите зброю — відразу повідомляйте про це в поліцію.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається