Ворог продовжує завдавати ударів по Конотопському району

Ворог продовжує атакувати Конотопський район. За останню добу було зафіксовано велику кількість обстрілів в селищах та містечках Сумської області.

Як пише Конотоп 24, за оперативними даними на 29 вересня обстріли та вибухи фіксували в населених пунктах:

  • Бруски: два обстріли, два вибухи з мінометів 120 мм та три вибухи, ймовірно, від дронів-камікадзе.
  • Бунякине: два обстріли, чотири вибухи від дронів-камікадзе.
  • Бояро-Лежачі: два обстріли, дев’ять вибухів із мінометів 120 мм.
  • Нова Слобода: один вибух, ймовірно, також дрон-камікадзе.

Наразі на всіх місцях влучання ворожих снарядів працюють аварійно-рятувальні підрозділи та правоохоронці.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається