На Сумщині триває обласний чемпіонат з футболу. У 16-му турі глухівський “Велетень” зіграв із “Віталією” з Чернечої Слободи.
Перший тайм закінчився без забитих голів. У другому таймі на 52-й хвилині “Віталія” відкрила рахунок завдяки голу Андрія Дроги, передає Конотоп 24.
Через 10 хвилин Сергій Бабинін зрівняв рахунок для “Велетня”, але вже за кілька хвилин Владислав Скринник забив вирішальний гол, і “Віталія” перемогла з рахунком 2:1.
Тепер обидві команди мають по 26 очок і посідають п’яте та шосте місця. Лідерами турнірної таблиці залишаються “Україна” з Токарів, “Аграрник-Авангард” із Білопілля та “Колос” із Шостки.
Незважаючи на регулярні російські обстріли, Сумська область продовжує розвиватись, організовує різні культурні та спортивні змагання. Всі заходи проходять з урахуванням безпекових правил.
