На Сумщині минула чергова важка ніч. За останню добу маємо трьох поранених цивільних і багато зруйнованого. Летить до нас звідусіль – і з неба, і з землі. У Лебединській громаді дрон поранив двох людей, а ще один – у Середино-Будській.
Там безпілотник вдарив по мирному мешканцю, той теж отримав травми. Загалом за останню добу окупанти накрили вогнем 29 населених пунктів у 15 громадах. Найбільше прилітало у Сумському, Шосткинському та Конотопському районах.
І це вже, на жаль, звичка – в нашому регіоні чи не щодня небезпечно. Били з усього: керовані авіабомби, дрони-камікадзе, “гради”, ВОГи з безпілотників. За день – майже 80 обстрілів.
По Конотопській громаді знову влучили – пошкоджено житлові будинки, багатоповерхівку і ще один цивільний об’єкт. А от у Лебединській громаді взагалі жах: зруйнували адмінбудівлю, постраждали п’ять інших установ.
Також є пошкодження двох навчальних закладів, семи багатоповерхівок і аж дванадцять приватних осель. Постраждали також господарча споруда, автомобілі людей.
