Минула ніч стала справжнім випробуванням для мешканців Конотопського району. Таких масштабних обстрілів тут не було давно. Росіяни пустили на Конотоп — аж 13 «Шахедів», керовану авіаракету і чотири (!) балістичні «Іскандери».
Просто уявіть цю потужність, яка летить на мирне місто. На щастя, у Конотопській громаді — без жертв, але пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури. Там зараз працюють служби, але мешканці налякані. І це зрозуміло.
Не обійшлось і без гіркої втрати. У Буринській громаді один із «Шахедів» влучив у підприємство. Там загинув чоловік, 1965 року народження. Він просто був на роботі, на своєму робочому місці. Кролевець — ще один напрямок удару.
Керована ракета поцілила в цивільну інфраструктуру. Знову ж таки, на щастя — без жертв. І Новослобідська громада також не залишилась осторонь: по ній ворог вдарив дрон-камікадзе FPV. Жертв немає.
Це була ніч, яку жителі Сумщини ще довго пам’ятатимуть. І вкотре — велика повага нашим силам ППО та всім, хто працює після «прильотів». Але головне — ми маємо бути поруч, не мовчати і підтримувати одне одного. Тримаймось.
