Нічний удар по Конотопу: місто пережило наймасштабніший обстріл за десятиліття

Цієї ночі, 25 травня, Конотоп здригнувся від найпотужнішого удару за всю свою сучасну історію. Мер міста Артем Семеніхін не добирає слів: так масовано та комбіновано місто не обстрілювали ще з часів Другої світової.

За словами очільника Конотопа, удар прийшовся по обʼєкту інфраструктури, який і до цього вже був пошкоджений. Тепер — зруйнований остаточно. Навіть дерева на території не встояли.

На щастя, житловий сектор не зачепило, і що найголовніше — жертв та постраждалих немає. Деякі вулиці тимчасово залишились без світла, але комунальники вже працюють — обіцяють все відновити найближчим часом.

Зараз читають

Нагадаємо, що це вже не перший удар по Конотопу. Восени минулого року, 12 вересня, в місто летіли «шахеди» — тоді постраждало щонайменше 14 людей. А 3 вересня росіяни вдарили ракетою Х-59, влучили у житлові будинки та лікарню.

Сьогодні ж Конотоп вистояв і це — найголовніше. Військова адміністрація вкотре закликає людей не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається