У Конотопі завтра, 15 листопада, знову застосовуватимуться графіки погодинних відключень. “Укренерго” запровадило чіткий розподіл на цілу добу. Найскладніший період припаде на денний та вечірній час. Просимо мешканців уважно перевірити свій графік. Потрібно спланувати використання електроприладів завчасно.
Як повідомило НЕК “Укренерго” через регіонального оператора, графік відключень по чергах матиме такий вигляд:
Ніч та Ранок (00:00 – 10:00): 2 черги.
Ранок-День (10:00 – 14:00): 2,5 черги.
Пік (14:00 – 20:00): 3,5 черги — максимальний обсяг обмежень на добу.
Пізній Вечір (20:00 – 24:00): 3 черги.
Зараз читають

Енергетики закликають жителів Конотопа та Сумщини максимально економити електроенергію. Це особливо важливо у години високого навантаження.
